Szukaj
Close this search box.

Linux Server Workload Protection

  • Intercept X Advanced dla serwera,
  • Intercept X Advanced dla serwera z XDR
  • Intercept X Advanced dla serwera z MDR

 

Chmura lub centrum danych, host i kontener. Chroń swoją infrastrukturę teraz i w miarę jej rozwoju dzięki ochronie obciążeń Sophos o dużym wpływie, która ma niewielki wpływ na wydajność.

Minimalizacja czasu wykrywania i reagowania

Uzyskaj kompleksowy wgląd w hosty i obciążenia kontenerów, identyfikując złośliwe oprogramowanie, exploity i nietypowe zachowania, zanim będą mogli uzyskać przyczółek. Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR) zapewnia szczegółowy wgląd w hosty, kontenery, punkty końcowe, ruch sieciowy i natywne usługi zabezpieczeń dostawcy chmury. Natywne dla chmury wykrywanie zachowań i środowisk uruchomieniowych wykorzystujących luki identyfikuje zagrożenia, w tym ucieczki kontenerów, exploity jądra i próby eskalacji uprawnień. Usprawnione przepływy pracy badania zagrożeń nadają priorytet wykrywaniu incydentów wysokiego ryzyka i konsolidują połączone zdarzenia, aby zwiększyć wydajność i zaoszczędzić czas.

#MyWiemyJakToZrobić!

Rozwiązania Sophos z Lizard

Lizard jest platynowym Partnerem Sophos. Nasi eksperci służą profesjonalnym wsparciem w wyborze programu antywirusowego i pomagają we wdrożeniach oraz bieżącej obsłudze zakupionego rozwiązania.

sophos

Linux Server Workload Protection dla biznesu

#MyWiemyJakToZrobić!

Usprawnij operacje bezpieczeństwa

Walcz z zagrożeniami dzięki praktycznemu wglądowi w środowisko uruchomieniowe hosta i kontenera oraz wykrywaniu zagrożeń dostarczanemu za pośrednictwem naszej centralnej konsoli zarządzania lub zintegrowanemu z istniejącymi narzędziami do reagowania na zagrożenia z wyborem opcji  wdrażania.

Sophos Central Management – Ten lekki agent Linux zapewnia zespołom ds. Bezpieczeństwa krytyczne informacje potrzebne do badania i reagowania na zagrożenia behawioralne, exploity i złośliwe oprogramowanie w jednym miejscu. Monitorując hosta systemu Linux, ta opcja wdrażania umożliwia zespołom zarządzanie wszystkimi rozwiązaniami Sophos z jednego okienka, płynnie przechodząc między polowaniem na zagrożenia, korygowaniem i zarządzaniem.

Integracja API – Sophos Linux Sensor to bardzo elastyczna opcja wdrażania, która jest dostosowana do wydajności. Czujnik systemu Linux używa interfejsów API do integracji rozbudowanych funkcji wykrywania zagrożeń w środowisku wykonawczym w środowiskach hosta lub kontenera z istniejącymi narzędziami do reagowania na zagrożenia. Zapewnienie szerszego zakresu wykrywania, sterowania tworzeniem niestandardowych zestawów reguł oraz opcji konfiguracji w celu dostrojenia wykorzystania zasobów hosta

#MyWiemyJakToZrobić!

Linux Server Workload Protection

#MyWiemyJakToZrobić!

Uzyskaj wydajność bez tarć

Intercept X for Server Protection jest zoptymalizowany pod kątem przepływów pracy DevSecOps, identyfikując zaawansowane ataki bez konieczności modułu jądra, orkiestracji, planu bazowego lub skanowania systemu. Zoptymalizowane limity zasobów, w tym limity procesora, pamięci i zbierania danych, dodatkowo pozwalają uniknąć kosztownych przestojów spowodowanych przeciążeniem hostów i problemami ze stabilnością. Zapewnienie optymalizacji wydajności aplikacji i czasu pracy bez przestojów

Zautomatyzuj listę kontrolną zabezpieczeń chmury

Zaprojektuj swoje środowisko chmurowe tak, aby spełniało standardy najlepszych praktyk dzięki widoczności i narzędziom do ich utrzymania dzięki zintegrowanemu zarządzaniu stanem bezpieczeństwa chmury obejmującym szersze środowisko chmury publicznej:

  • Proaktywne identyfikowanie niesankcjonowanych działań, luk w zabezpieczeniach obrazów hostów i kontenerów oraz błędnych konfiguracji w usługach Amazon AWS, Microsoft Azure i Google Cloud Platform (GCP)
  • Ciągłe odkrywanie zasobów w chmurze dzięki szczegółowej inwentaryzacji i widoczności Sophos Host Protection i wdrożeń Sophos Firewall
  • Automatycznie nakładaj na siebie standardy najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa, aby wykrywać luki w postawie, identyfikować szybkie wygrane i krytyczne problemy
  • Wykrywaj anomalie wysokiego ryzyka w zachowaniu roli IAM użytkowników, szybko identyfikując nietypowe wzorce dostępu, lokalizacje i złośliwe zachowania, aby zapobiec naruszeniom

Partnerstwo, które wzmacnia Twój zespół

Analitycy SOC z Sophos Managed Detection and Response współpracują z Twoim zespołem, monitorując Twoje środowisko 24/7/365 oraz proaktywnie polując i usuwając zagrożenia w Twoim imieniu dzięki wiedzy na temat Linuksa potrzebnej do zwiększenia wydajności. Analitycy Sophos reagują na potencjalne zagrożenia, szukają wskaźników włamania i dostarczają szczegółowych analiz zdarzeń, w tym tego, co się stało, gdzie, kiedy, jak i dlaczego.

Linux Server Workload Protection- masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

5/5 - (1 głosów)