Szukaj
Close this search box.

Hurtownia danych

Hurtownia danych to złożony system przeznaczony do gromadzenia danych z różnych systemów , czasem wielu różnych baz danych czy różnych kanałów zbierania danych już wstępnie obrobionych lub surowych.
Hurtownie danych zbierając dane często zbierają dane z dość długiego czasu co pozwala na dokonywanie analiz i porównywanie danych historycznych z danymi bieżącymi.
Hurtownia danych to system zajmujący się prezentacją danych i ich analizą , działa na kopi danych uzyskanych z systemów produkcyjnych, co powoduje, że nie są zakłócane systemy produkcyjne , których rolą jest obsługa bieżącej pracy systemów. Dedykowana hurtownia danych ma swoje zasoby sprzętowe i swoje systemy obsługi bazodanowej co umożliwia dokonywanie płynnych analiz i wykonywanie raportów stałych i tych potrzebnych jednorazowo .
Hurtownie danych wspierane są przez różne bazy danych i różnych dostawców infrastruktury. My postawiliśmy na najbardziej popularny i najbardziej elastyczny system oparty na rozwiązaniach Microsoft , które możemy umieścić w dowolnej profesjonalnej serwerowni typu Datacenter365.pl lub wykorzystać rozwiązania Microsoft Azure z Microsoft SQL na czele.
Wszelkie wdrożenia trzeba dobrze zaplanować , następnie wdrożyć i przekazać do eksploatacji pracownikom biznesowym.

#MyWiemyJakToZrobić!

Partnerzy Lizard

Hurtownia danych

#MyWiemyJakToZrobić!

Hurtownia danych - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?