Veeam Cloud Backup – usługi, wdrożenia

Ochrona kluczowych danych jest niezbędna we wszystkich podmiotach, w których do działalności wykorzystuje się komputery i systemy informatyczne. Jedną z najpopularniejszych w 2021 r. metod, która pozwala tworzyć backup, jest usługa Veeam Cloud. Można ją z powodzeniem wykorzystać do archiwizowania danych z różnych popularnych urządzeń, usług i systemów, co świadczy o wszechstronności jej zastosowania. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce uzyskać pomoc we wdrożeniu i prawidłowej konfiguracji Veeam Cloud.

Backup danych – niezbędny w każdej firmie

Dotyczy to zarówno małych i średnich firm oraz instytucji, jak i dużych korporacji i urzędów działających w skali ogólnokrajowej. Świadomość konieczności tworzenia kopii zapasowych to jedno – prawdziwym wyzwaniem jest wdrożenie rozwiązań, które zapewniają sprawne i bezpieczne wykonywanie tego procesu. Jednym z najlepszych na to sposobów są usługi chmurowe – w 2021 r. prym wśród nich wiedzie produkt Veeam Cloud. Dlaczego warto z niego korzystać? Przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu wszelkie niezbędne procedury odbywają się bez obciążenia zasobów przedsiębiorstwa, bo dzieją się w ramach internetowej chmury. Połączenie wysokiej efektywności i bezpieczeństwa sprawia, że jest to rozwiązanie, które zdecydowanie warto polecić.

Największa trudność, z którą wiąże się backup, jest efektem dynamicznie rosnącej liczby danych. Również zmiany wprowadzane w ramach infrastruktury informatycznej, np. jej rozszerzenie, mogą powodować problemy związane z archiwizacją ważnych informacji. Jak sobie z nimi skutecznie poradzić i uniknąć ewentualnych negatywnych skutków, które mogą z nich wynikać? Doskonałym rozwiązaniem jest oprogramowanie Veeam Cloud Backup – jedno z najlepszych w swojej kategorii w 2021 r.

Zalety backupu w chmurze

Mając na względzie wymienione powyżej aspekty, łatwo dojść do wniosku, że samodzielny i wykonywany za każdym razem ręcznie przez pracowników IT backup danych jest czynnością bardzo żmudną, która niepotrzebnie obciąża zasoby przedsiębiorstwa lub innego podmiotu, a na to w 2021 r. nie można sobie pozwolić. Aby do tego nie dopuścić, warto zlecić ten obowiązek doświadczonym fachowcom z naszej firmy i wdrożyć Veeam Cloud Backup. Z powodzeniem od lat współpracujemy z małymi, średnim i dużymi przedsiębiorstwami oraz licznymi instytucjami publicznymi, zapewniając wsparcie w wykonywaniu kopii zapasowych.

Najważniejsze korzyści z zastosowania Veeam Backup

Wśród powodów, dla których warto postawić na backup danych w chmurze za pomocą narzędzia Veeam Cloud, można wymienić m.in. bezpieczeństwo i efektywność tego procesu. Składają się na niego następujące aspekty:

 • lokalizacja danych poza infrastrukturą przedsiębiorstwa lub innego podmiotu, dzięki czemu ewentualne awarie albo kradzieże w firmie nie przyczyniają się do utraty cennych informacji,
 • prostota eksploatacji – oprogramowanie Veeam Cloud jest bardzo łatwe w obsłudze, a pod warunkiem odpowiedniej konfiguracji działa w sposób automatyczny,
 • zdalny dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu – wystarczy się zalogować do usługi Veeam Cloud w celu wykonania żądanych operacji,
 • krótki czas RTO, który sprawia, że zarówno tworzenie, jak i przywracanie kopii zapasowych odbywa się bardzo szybko,
 • możliwość przywracania wyłącznie pojedynczych, wybranych plików,
 • automatyczne działania – oprogramowanie pracuje w sposób bezobsługowy i wymaga jedynie przeprowadzenia początkowej konfiguracji, tak aby Veeam Cloud tworzył kopie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami użytkownika.

Wdrożenie Veeam Cloud Backup

Ponieważ wymagania i specyfika działalności naszych klientów są bardzo różne, każde wdrożenie realizujemy w sposób indywidualny. Najpierw analizujemy potrzeby i oczekiwania zamawiającego, aby na ich podstawie wykonać konfigurację oprogramowania, która odpowiada standardom 2021 r. i zapewnia najwyższym poziom bezpieczeństwa danych. Wdrażamy Veeam Cloud Backup w taki sposób, żeby tworzenie kopii zapasowych odbywało się bez udziału pracowników. Do naszych zadań należy:

 • analiza specyfiki działalności i środowiska informatycznego danego podmiotu,
 • zaplanowanie najefektywniejszego harmonogramu tworzenia i przechowywania archiwizowanych danych,
 • zapewnienie swobodnego, nieograniczonego dostępu do zgromadzonych plików z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu,
 • efektywne odzyskiwanie danych w maksymalnie krótkim czasie za pomocą Veeam Cloud, gdy zachodzi taka potrzeba,
 • adekwatne reagowanie na sytuacje kryzysowe, gdy pojawia się niebezpieczeństwo utraty danych, jak np. ataki hakerskie, które dla wielu przedsiębiorstw i innych podmiotów są plagą w 2021 r.

Dlaczego warto nam zaufać

Najważniejszy powód, dla którego warto nam powierzyć backup danych, jest możliwość zapewnienia im w ten sposób najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Ponieważ doskonale znamy się na obsłudze narzędzia Veeam Cloud, a jest ono uznawane za jedno z najskuteczniejszych w swojej kategorii w 2021 r., możemy zagwarantować wszechstronne i skuteczne wsparcie. Naszym zadaniem jest dobranie jak najefektywniejszych i maksymalnie funkcjonalnych rozwiązań w ramach tego oprogramowania, dzięki którym cenne dane zawsze będą efektywnie chronione, a w razie potrzeby przywracane.

Wykorzystując możliwości, jakie daje Veeam Cloud, można zapewnić sobie automatyczny backup takich aplikacji Microsoft Office 365, danych zebranych na serwerze, plików zgromadzonych na dysku czy multimediów znajdujących się w pamięci urządzeń mobilnych. Wdrożenie usługi Veeam Cloud przekłada się także na oszczędność środków finansowych, ponieważ jest to optymalnie rozwiązanie pod względem kosztów. 

 

Chmura Veeam Cloud Backup

Lokalny kopie zapasowe

Lokalizacja danych

Odrębna, poza siedzibą przedsiębiorstwa – niższe koszty

Własna infrastruktura IT – wyższe koszty

Dostęp do danych

Zdalny i całodobowy, możliwy z każdego urządzenia podłączonego do Internetu

W zależności od zastosowanych rozwiązań możliwy wyłącznie w miejscu, w którym dane są gromadzone

Zabezpieczenie danych

Profesjonalne mechanizmy i rozwiązania zapewnia dostawca usługi – brak kosztów wdrożenia

Konieczne wdrożenie indywidualnych rozwiązań – wysokie koszty

Obsługa

Dostępny od razu po zalogowaniu czytelny panel klienta

Konieczność przygotowania lub wdrożenia własnych, lokalnych rozwiązań

Zachęcamy do kontaktu osoby indywidualne, przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje i inne podmioty, które szukają profesjonalnego i skutecznego wsparcia w zabezpieczeniu i odzyskiwaniu danych! Warto postawić na Veeam Cloud!

Veeam Cloud Backup

4.6/5 - (9 ocen)
Veeam Cloud Backup – usługi, wdrożenia
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Backup Twoich danych zgromadzonych w Office 365.

4.6/5 - (9 ocen)

Backup wykonywany przez najnowocześniejsze narzędzia.

4.6/5 - (9 ocen)

Najbardziej niezawodny Backup do Chmury.

4.6/5 - (9 ocen)

Monitorowanie systemów,
czyli proaktywne
działania.

4.6/5 - (9 ocen)

Zarządzanie i administracja najważniejszym systemem
w Twojej firmie.

4.6/5 - (9 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Veeam for Office 365

  Poddaj backupowi najważniejsze dane zgromadzone w Office 365.

  4.6/5 - (9 ocen)
 • Veeam Cloud Connect

  Przechowaj swój backup w „innej chmurze” niż Twoja, będzie bezpiecznie.

  4.6/5 - (9 ocen)
 • Veeam Backup & Replications

  Tradycyjny Backup ma swoją nieocenioną wartość, Veeam potrafi zbackupować niemal wszystkie zasoby niezależnie od technologii, której używasz.

  4.6/5 - (9 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.6/5 - (9 ocen)