Szyfrowanie urządzeń mobilnych

Administracja szyfrowaniem urządzeń mobilnych. Szyfrowanie urządzeń mobilnych stało się bardzo proste, wystarczy kliknąć jeden przycisk myszy wybrać zaszyfruj i już. Tylko kto po tym jak zostanie uszkodzony system operacyjny komputera będzie potrafił dostać się do danych na zaszyfrowanym dysku. Odpowiedź brzmi nikt, bo klucz do odzyskania z dużym prawdopodobieństwem jest zapisany na zaszyfrowanym dysku. W związku z tym, aby szyfrowanie komputerów i innych dysków było procesem bezpiecznym i w pełni zarządzanym zgodnie z RODO i ISO należy zaprosić Administratorów Lizard do współpracy.

Oni opracują odpowiednią politykę szyfrowania i odszyfrowywania urządzeń, odpowiednie repozytorium kluczy szyfrujących i dostęp do niego oraz napiszą niezbędną dokumentację do tego systemu. Szyfrowanie jako podstawowa funkcja jest wspierana przez nowoczesne systemy Windows, Linux, Android, iOS, jednak aby były one bezpieczne dla firm i użytkowników , którzy nie muszą znać się na zawiłościach związanych z kluczami szyfrującymi najlepiej jest użyć specjalistycznego oprogramowania do administrowania szyfrowaniem takiego jak Bitdefender lub Sophos.

Wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

5/5 - (41 ocen)
Szyfrowanie urządzeń mobilnych
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

5/5 - (41 ocen)

Kompleksowe bezpieczeństwo IT Twojej sieci i Twojego systemu IT.

5/5 - (41 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Po co szyfrować urządzenie w mojej firmie?

  Szyfrowanie nośników i dysków urządzeń mobilnych jest to obowiązek wynikający na wprost z RODO. 

  Trzeba jednak pamiętać, że warto zrobić to także nie patrząc na przykre obowiązki. Zaszyfrowany zgubiony czy ukradziony notebook nie stanowi zagrożenia dla Twojej firmy ani dla Twoich prywatnych danych. Złodziej nie wejdzie w posiadanie danych dostępowych do logowania do banku czy nie odczyta Twoich dokumentów.

  5/5 - (41 ocen)
 • Czy po zaszyfrowaniu będę miał wolniejszy komputer?

  Nowoczesne komputery, laptopy posiadają specjalne moduły wspierające szyfrowanie, to powoduje, że nie odczujesz spadku wydajności swojego komputera.

  5/5 - (41 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (41 ocen)