Tablica Flip Chart Samsung

Flip 2 Ramka Scaled E1591097031957

Samsung nawiązał współpracę z firmą Barco, specjalizującą się m.in. w tworzeniu rozwiązań do bezprzewodowej prezentacji i wyświetlania treści z komputerów i urządzeń mobilnych. Efektem kooperacji jest system bazujący na rozwiązaniach Barco wePresent i Samsung Flip poszerzający możliwości interaktywnego flipcharta od Samsunga o zdalną prezentację treści i współpracę w grupie zarówno w zastosowaniach biznesowych jak i edukacji. Rozwiązanie umożliwia także pełną współpracę Flipa z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów MacOS i iOS.

Unikalne rozwiązanie! 

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy sprzęt!

5/5 - (12 ocen)
Tablica Flip Chart Samsung
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • wePresent

  To obok Clickshare najbardziej znane rozwiązanie dla biznesu belgijsko-amerykańskiej firmy Barco (Belgian American Radio Company). Barco znana jest m.in. z produkcji najwyższej jakości projektorów, wyświetlaczy, wyspecjalizowanych urządzeń medycznych czy specjalistycznych monitorów m.in. do wież kontroli lotów, ale także produktów dla biznesu. wePresent skierowany jest przede wszystkim do rynku edukacyjnego, ale sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest prostota komunikacji i łatwości obsługi, dlatego też został wykorzystany do opracowania systemu wspierającego funkcjonowanie Samsung Flip. 

  5/5 - (12 ocen)
 • Praca w grupie jeszcze łatwiejsza

  Główną zaletą cyfrowego flipcharta firmy Samsung jest możliwość importowania treści z różnych źródeł, np. notebook, smartphone czy też pamięć USB, oraz  bezpiecznej pracy w grupie w trakcie spotkań biznesowych, czy konferencji. Wszystkie sporządzone notatki można łatwo zapisać, zabezpieczyć hasłem i udostępnić uczestnikom spotkania za pośrednictwem e-maila czy dysku sieciowego. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga specjalnego przeszkolenia, aby zacząć z nim pracę. Współpraca z firmą Barco, rozszerza i tak już bogate możliwości Samsung Flip m.in. o obsługę urządzeń marki Apple, czy możliwość wyświetlania obrazu z 4 różnych źródeł w tym samym czasie.

  5/5 - (12 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (12 ocen)