Notebooki i urządzenia mobilne Toshiba

dynabook daje więcej!

Działamy pod marką dynabook. Jesteśmy nową, prężnie działającą firmą, zbudowaną na fundamentach naszego wspaniałego dziedzictwa, jakim jest Toshiba.

Firma dynabook jako jedyna projektuje i produkuje własne laptopy —również tak podstawowy element jak oprogramowanie BIOS działające w systemie Windows. Dzięki temu możemy oferować najlepszą możliwą jakość, szeroką gamę opcji zabezpieczeń oraz nowatorskie funkcje pozwalające użytkownikom na bezproblemową pracę.

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy sprzęt!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami
Dowiedz się więcej
 • dynabook

  Działamy pod marką dynabook. Jesteśmy nową, prężnie działającą firmą, zbudowaną na fundamentach naszego wspaniałego dziedzictwa, jakim jest Toshiba.

  Firma Toshiba jako lider branży w 1985 r. wprowadziła na rynek pierwszy na świecie laptop — T1100, a w 1989 r. pierwszy na świecie notebook — dynabook J-3100 SS001.

  Te dwa nowatorskie komputery przenośne umożliwiły ludziom bezpieczną pracę w dowolnie wybranym miejscu i zdeterminowały obecny kształt rynku komputerowych rozwiązań mobilnych. Od tego czasu firma Toshiba ciągle wprowadza na rynek nagradzane innowacyjne produkty i usługi, które łączą w sobie najnowsze technologie i wzornictwo, zapewniając jednocześnie wyjątkową jakość i niezawodność.

  W październiku 2018 r. firma Sharp Corporation wykupiła 80,1% udziałów w pionie komputerów firmy Toshiba i od 1 kwietnia 2019 r. działalność ta będzie znana na całym świecie pod nazwą „dynabook”.

  Nasza marka to coś więcej niż nazwa czy logo — to ucieleśnienie naszej kultury i naszych wartości. Są one spójne i silne w dynabook Europe dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym i kompetentnym pracownikom, naszym nagradzanym produktem, naszej obsesji na punkcie jakości, bezpieczeństwa i innowacji, a także naszemu ukierunkowaniu na zaufanie i budowanie długotrwałych relacji partnerskich.

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości