Notebooki i urządzenia mobilne Toshiba

Portege X20W D X20W Campaign 3 Scaled

dynabook daje więcej!

Działamy pod marką dynabook. Jesteśmy nową, prężnie działającą firmą, zbudowaną na fundamentach naszego wspaniałego dziedzictwa, jakim jest Toshiba.

Firma dynabook jako jedyna projektuje i produkuje własne laptopy —również tak podstawowy element jak oprogramowanie BIOS działające w systemie Windows. Dzięki temu możemy oferować najlepszą możliwą jakość, szeroką gamę opcji zabezpieczeń oraz nowatorskie funkcje pozwalające użytkownikom na bezproblemową pracę.

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy sprzęt!

5/5 - (11 ocen)
Notebooki i urządzenia mobilne Toshiba
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • dynabook

  Działamy pod marką dynabook. Jesteśmy nową, prężnie działającą firmą, zbudowaną na fundamentach naszego wspaniałego dziedzictwa, jakim jest Toshiba.

  Firma Toshiba jako lider branży w 1985 r. wprowadziła na rynek pierwszy na świecie laptop — T1100, a w 1989 r. pierwszy na świecie notebook — dynabook J-3100 SS001.

  Te dwa nowatorskie komputery przenośne umożliwiły ludziom bezpieczną pracę w dowolnie wybranym miejscu i zdeterminowały obecny kształt rynku komputerowych rozwiązań mobilnych. Od tego czasu firma Toshiba ciągle wprowadza na rynek nagradzane innowacyjne produkty i usługi, które łączą w sobie najnowsze technologie i wzornictwo, zapewniając jednocześnie wyjątkową jakość i niezawodność.

  W październiku 2018 r. firma Sharp Corporation wykupiła 80,1% udziałów w pionie komputerów firmy Toshiba i od 1 kwietnia 2019 r. działalność ta będzie znana na całym świecie pod nazwą „dynabook”.

  Nasza marka to coś więcej niż nazwa czy logo — to ucieleśnienie naszej kultury i naszych wartości. Są one spójne i silne w dynabook Europe dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym i kompetentnym pracownikom, naszym nagradzanym produktem, naszej obsesji na punkcie jakości, bezpieczeństwa i innowacji, a także naszemu ukierunkowaniu na zaufanie i budowanie długotrwałych relacji partnerskich.

  5/5 - (11 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (11 ocen)