Notebooki i urządzenia mobilne Lenovo

03 Thinbook Plus Lifestyle Travelling 1280X1280 1

Nasi dotychczasowi klienci chwalą sobie rozwiązania mobilne Lenovo. Managerowie mogą znaleźć w tej ofercie dla siebie bardzo zaawansowane notebooki i ultrabooki np serię X. Warto zainwestować w taki przenośny komputer który nigdy Cię nie zawiedzie pod względem wydajności ale i czasu pracy na bateriach.

W ofercie Lenovo znajdują się także mobilne urządzenia budżetowe, które z całą pewnością mogą trafić w miejsca gdzie trzeba godnie reprezentować Twoją firmę ale nie trzeba demona prędkości, np. do pracy u przedstawicieli regionalnych czy handlowych.

Notebooki Lenovo to:

 • Podróże bez ograniczeń,
 • Małe rozmiary i wielka moc,
 • Przyjazne dla oczy,
 • Przygotowane na ekstremalne sytuacje,
 • Zawsze w sieci.

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy sprzęt!

5/5 - (11 ocen)
Notebooki i urządzenia mobilne Lenovo
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • ThinkPad X1 Carbon

  ThinkPada X1 Carbon podnosi poprzeczkę pod względem stylu dzięki opcjonalnej pokrywie z plecionego włókna węglowego. Wzmocniliśmy też ochronę, dodając zestaw wbudowanych funkcji zabezpieczeń danych ThinkShield. Działając z procesorem Intel®Core™, urządzenie to oferuje wysoką wydajność, a bateria wystarczająca na 18,3 godziny ułatwia efektywną pracę w dowolnej chwili i miejscu.

  06 X1 Carbon 14Inch Hero Shot Birdseye B C Cover Scenery Screen Fill Black

  5/5 - (11 ocen)
 • ThinkPad X1 Yoga

  Spełnia wszystkie oczekiwania!

  ThinkPad X1 Yoga 5 to laptop, ale dzięki naszemu słynnemu zawiasowi otwieranemu w zakresie 360° jest to też tablet, narzędzie do współpracy i kino domowe. Ten opracowany pod kątem wydajności komputer „2 w 1” ma procesor Intel®, baterię o długim czasie działania, technologię szybkiego ładowania oraz ulepszony dźwięk. Wyróżnia się też ładowanym piórem, zaawansowanymi opcjami zabezpieczeń i zachwycającymi wyświetlaczami.

  5/5 - (11 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (11 ocen)