Notebooki i urządzenia mobilne DELL

Urządzenia mobilne DELL są imponująco zaprojektowane i stworzone dla Ciebie.

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy sprzęt!

5/5 - (12 ocen)
Notebooki i urządzenia mobilne DELL
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Zobacz film

 • Podstawowe cechy notebooków DELL

  Koniec z wpisywaniem haseł: możesz szybciej zaczynać pracę dzięki opcjonalnemu czytnikowi linii papilarnych zintegrowanemu z przyciskiem zasilania lub opcjonalnej kamerze na podczerwień i funkcji Windows Hello, które umożliwiają bezproblemowe uwierzytelnianie.

  Zasilanie przez cały dzień: pracuj bez przerw dzięki baterii o dużej pojemności i funkcji ExpressCharge, która pozwala ładować notebooka do 80% w ciągu jednej godziny. Program Dell Power Manager udostępnia cztery tryby, które ułatwiają zrównoważenie zużycia energii oraz wydajności.

  Łączność w każdym miejscu: bezproblemowa praca w podróży ze względu na opcjonalną kartę mobilnej łączności szerokopasmowej o przepustowości do 450 Mb/s2.

  Wydajność potrzebna w podróży.

  Szybki początek dnia: włącz komputer, otwierając pokrywę, a potem bądź na bieżąco dzięki funkcji Modern Standby. Możesz błyskawicznie logować się w systemie za pomocą czujnika zbliżeniowego ExpressSign-in lub opcjonalnego czytnika linii papilarnych w przycisku zasilania.

  Mnóstwo energii: wyświetlacz SLP o bardzo niskim poborze energii wydłuża czas pracy baterii, nie wpływając na rozdzielczość, kolor ani jasność obrazu.

  Pełna prywatność: notebook Latitude 7310 ma wiele najnowszych funkcji chroniących prywatność, w tym kamerę z osłoną prywatności i funkcję SafeScreen chroniącą ekran przed wzrokiem niepowołanych osób.

  Niezawodne połączenia: wybierz kartę Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), która odznacza się prawie trzykrotnie większą prędkością 3 i pozwala w nowoczesny sposób zabezpieczyć komputer oraz sieć bezprzewodową 4. Gdy nie masz dostępu do sieci Wi-Fi, możesz korzystać z mobilnej łączności bezprzewodowej Gigabit LTE lub technologii 5G. Podróżowanie będzie wygodniejsze dzięki nowej technologii eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM.

  Praca w dowolnym miejscu: nowatorskie szkło Corning® Gorilla® ogranicza odbicia światła, więc możesz pracować tam, gdzie chcesz.

  Lepsza moc: dostępne procesory Intel® Core™ i7 vPro® dziesiątej generacji zapewniają firmom wydajność, łatwość zarządzania, wbudowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel® vPro® oraz zgodność z planami dalszego rozwoju technologii.

  Stała synchronizacja: dzięki nowoczesnemu trybowi gotowości możesz błyskawicznie wrócić do pracy po włączeniu komputera, na co pozwala stabilne połączenie z siecią Wi-Fi.

  5/5 - (12 ocen)
Pliki do pobrania

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (12 ocen)