Szukaj
Close this search box.

Microsoft dla edukacji i szkolnictwa

Microsoft jako wiodący dostawca technologii IT umożliwia jednostkom edukacyjnym oraz szkolnictwu i szkolnictwu wyższemu wykorzystanie technologii do celów edukacyjnych. Takie postępowanie to obopólna korzyść dla obu stron, Microsoft zwiększa rozpoznawalność swoich produktów oraz buduje wykształconą kadrę wspieraną oryginalnymi produktami dla nauczycieli, wykładowców oraz studentów i uczniów. Z drugiej strony szkoły i uczelnie mają dostęp do najnowszych technologii będących standardami rynkowymi. Uczniowie i studenci uczą się na oryginalnych i najnowszych produktach . Szkoły i uczelnie mogą w ramach swoich ajęć i zasobów udostępniać także na użytek prywatny stosowne pakiety typu Microsoft 356 A1. Wszyscy są wygrani i mogą być cześcią nowoczesnego świata.
Lizard dzięki akredytacji dla firm które mogą, wdrażać na rynek rozwiązania Microsoft Edu dostarczy odpowiednio dobrane dla Państwa produkty , doradzi i wdroży to co najbardziej potzrebne dla Twojej szkoły, uczelni, ucznia czy studenta.
Należy pamiętać , że dodatkowym profitem jest wykorzystanie licencji edu dla pracowników merytorycznych danej szkoły czy uczelni co znacząco wpływa na koszty funkcjonowania takich jednostek i nie spycha ich w stronę korzystania z produktów nielegalnych lub darmowych, które mają czasem wątpliwą jakość i duże ograniczenia.

#MyWiemyJakToZrobić!

Partnerzy Lizard

Microsoft dla edukacji i szkolnictwa

#MyWiemyJakToZrobić!

Microsoft dla edukacji i szkolnictwa - masz pytania?

#MyWiemyJakToZrobić!

Jak oceniasz tę stronę?