Administracja chmurą serwerową

Decydując się na wybór usług chmury prywatnej lub Azure czy AWS zakładasz z pewnością, że przygotowany dla Ciebie system będzie pracował długo i bezawaryjnie. Oczekiwanie to można skierować do sprzętu, który z pewnością Cię nie zawiedzie, a jeśli skorzystasz
z odpowiednich napraw sprzętowych. 

Jednak systemy dedykowane to systemy serwerowe szyte na miarę dla Ciebie i Twoich aplikacji, oznacza to, że systemy te zmieniają się w czasie wraz z otaczającą je rzeczywistością, rozbudową aplikacji, update systemów lub aplikacji, zwiększaniem oczekiwania na wydajność. Zapewnienie tych wszystkich warunków jest spełnione dopiero wtedy gdy będziesz korzystał z doświadczonych administratorów.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

4.9/5 - (45 ocen)
Administracja chmurą serwerową
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Najtrudniejsze przed Tobą pozbyłeś się sprzętu, a teraz trzeba zoptymalizować usługi.

4.9/5 - (45 ocen)

Definiowalne rozwiązanie, indywidualne dla każdego, DataCenter365.pl w Warszawie oraz Katowicach.

4.9/5 - (45 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Administracja chmurą hybrydową

  W dzisiejszych czasach, gdy jest moda na chmury prywatne czy też publiczne, nie wszystkie firmy mogą migrować wszystkie swoje zasoby do zewnętrznych DataCenter. Przykładowo zakłady produkcyjne nie są w stanie tego zrobić, co prawda mogą migrować do chmury systemy pocztowe czy plikowe, ale już systemy produkcyjne w zasadzie muszą być na miejscu, podobnie jest przy aparatach diagnostycznych. 

  Wydajne zarządzanie chmurą hybrydową jest bardzo zaawansowanym procesem, łączącym zasoby prywatne z zasobami zgromadzonymi w chmurze, to wiele aspektów bezpieczeństwa, wygody i możliwości pracy. 

  My wiemy jak to zrobić!

  4.9/5 - (45 ocen)
 • Administracja aplikacjami biznesowymi

  Budujemy całą infrastrukturę, serwery, sieci, bezpieczeństwo właśnie po to aby Twoje aplikacje biznesowe mogły pracować szybko, wydajnie, bezpiecznie. Zapewnienie wszystkich tych parametrów wymaga pracy inżynierów.

  My wiemy jak to zrobić!

  4.9/5 - (45 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.9/5 - (45 ocen)