Administracja bezpieczeństwem

Administracja bezpieczeństwem to złożone zagadnienia oparte na budowaniu świadomości użytkowników, szkoleniach, dobrych praktykach i procedurach. Możemy Ci w tym pomóc.

Trzeba jednak pamiętać, że systemy informatyczne bez stosownego zarządzania bezpieczeństwem z dnia na dzień stają się same w sobie niebezpieczne bez regularnego zarządzania  wdrażania najnowszych technologii. Cyberprzestępcy nie próżnują i trzeba być przygotowanym na wszystko. Dlatego jesteśmy przygotowani do działań, które uchronią Ciebie i Twoje zasoby informatyczne przed atakiem z Internetu.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami

Kompleksowe bezpieczeństwo IT Twojej sieci i Twojego systemu IT.

Dowiedz się więcej
  • Administracja systemem antywirusowym

    Administracja systemami antywirusowymi to sztuka doboru odpowiednich środków i technologii w taki sposób aby system był bezpieczny i wydajny. Aby system pracował w tle i w odpowiedni sposób bronił naszych zasobów informując jednocześnie o zagrożeniach. Nawet najlepszy system antywirusowy bez pracy administracyjnej to tylko koszt w tabeli budżetowej. Dlaczego? Dlatego , że cyberprzestępcy pracują dzień i noc aby Tobie zagrozić , Systemy antywirusowe wymagają przeglądów i podejmowania decyzji, uzupełnienia konfiguracji i uruchamiania nowych modułów rozwijających się tak szybko jak powstają nowe zagrożenia.

  • Administracja szyfrowaniem urządzeń mobilnych

    Szyfrowanie urządzeń mobilnych, prosta czynność, ale tylko wtedy gdy znajdujesz oprogramowanie i klikasz zaszyfruj. To co dzieje się później to już inny temat a trzeba znaleźć odpowiedzi na następujące pytania: Jak zintegrować logowanie do komputera z logowaniem w Active Directory? Gdzie trzymać klucz szyfrujący? Jak odszyfrować komputer np po update biosu? W jaki sposób mieć kontrolę nad zaszyfrowanymi komputerami w firmie gdy ich jest 5…10…50…500

  • Firewall to nie czarne pudełko o którym się zapomina

    Cyberprzestępcy atakują! Codziennie, co noc, 24 godziny na dobę. Co wtedy robi Twój Firewall, broni Ciebie i Twoich systemów, czy może dostał już zadyszki i zabrakło mu “aktualnej wiedzy”? Trzeba dbać o aktualność systemu i zapewnić mu “ciągłe uczenie się” tego co robią cyberprzestępcy, dobry administrator właśnie to zapewnia.

Formularz zapytania
Imię i nazwisko*
Nazwa firmy
Telefon kontaktowy*
E-mail*
Treść wiadomości