Microsoft SPLA

Adobestock 249073170 Scaled

Microsoft opracował specjalny typ Umowy SPLA dla odbiorców, którzy chcą wykorzystywać serwery Microsoft i rozliczać miesięcznie i proporcjonalnie do ich używania. Nie jest to też wartość materialna i prawna, a jedynie “usługa dostępu do oprogramowania”.

Systemy Windows Server Standard, Windows Server DataCenter, RemoteDesktop, MS SQL per Core stanowią największy procent naszej sprzedaży dla klienta. Możemy je instalować i użytkować w naszym DataCenter365.pl ale także na serwerach fizycznych i w środowiskach wirtualnych naszych klientów z naszą usługą serwisową.

Kupując usługi Microsoft Azure w modelu CSP zyskujesz dostęp do wszystkich komponentów Microsoft Azure oraz posiadasz doświadczonego i kompetentnego partnera, który przeprowadzi dla Ciebie planowanie, optymalizację kosztów oraz migrację i administrację zgromadzonych tam zasobów IT.

Wybierz Lizard na partnera przy zakupie Microsoft SPLA  i Microsoft Azure!

Microsoft Silver Partner

5/5 - (11 ocen)
Microsoft SPLA
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Czy dostanę coś za darmo?

  Dobrze zaplanowane wdrożenie to, odpowiednia kolejność zdarzeń i zaplanowany czas, jeśli wykonamy dla Ciebie te czynności to w ramach wdrożenia 30 dni na dostęp do systemu Windows Server będzie bez opłat.

  5/5 - (11 ocen)
 • Czy mogę stosować to oprogramowanie na swoich serwerach?

  Oczywiście, że tak, przy okazji zyskujesz partnera wykonującego czynności serwisowe, na które z pewnością nie masz czasu.

  5/5 - (11 ocen)
 • Czy mogę kupić całą platformę, nie zagłębiając się w licencje?

  Oczywiście, połączymy dla Ciebie usługi prywatnej chmury DataCenter365.pl oraz zalety programu Microsoft SPLA i nie będziesz musiał martwić się ani o starzejący sprzęt serwerowy ani o potencjalnie nieaktualne oprogramowanie serwerowe.

  5/5 - (11 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (11 ocen)