Veeam Backup Microsoft Office 365

W usłudze Microsoft Office 365 przechowujesz swoje dane, pocztę
w Exchange Online, Pliki w Onedrive i Sharepoint, Informacje w Teams oraz notatki w OneNote.

Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie czy dane te będą dla Ciebie dostępne po zwolnieniu pracownika, który skasował dane np z poczty? Po wielu latach gdy szukasz materiałów dowodowych do sądów?  

A może zastanawiasz się czy odzyskasz dane skasowane przez osoby uprawnione do tego w Sharepoint czy Onedrive w trakcie normalnej pracy przez pomyłkę i zorientujesz się zbyt późno?

Microsoft nie ma nieograniczonych przestrzeni dyskowych, dlatego zbuduj wraz z Lizard i Veeam archiwum, które gwarantuje Ci bezpieczne długoletnie przechowywanie danych, lub po prostu backup z danych zgromadzonych w chmurze.

GravityZone Full Disk Encryption jest istotnym składnikiem warstwy utwardzającej i kontrolującej. Pełne szyfrowanie dysku GravityZone wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrożenie szyfrowania dysków.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

4.8/5 - (13 ocen)
Veeam Backup Microsoft Office 365
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.8/5 - (13 ocen)