Veeam Backup Microsoft Office 365

W usłudze Microsoft Office 365 przechowujesz swoje dane, pocztę
w Exchange Online, Pliki w Onedrive i Sharepoint, Informacje w Teams oraz notatki w OneNote.

Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie czy dane te będą dla Ciebie dostępne po zwolnieniu pracownika, który skasował dane np z poczty? Po wielu latach gdy szukasz materiałów dowodowych do sądów?  

A może zastanawiasz się czy odzyskasz dane skasowane przez osoby uprawnione do tego w Sharepoint czy Onedrive w trakcie normalnej pracy przez pomyłkę i zorientujesz się zbyt późno?

Microsoft nie ma nieograniczonych przestrzeni dyskowych, dlatego zbuduj wraz z Lizard i Veeam archiwum, które gwarantuje Ci bezpieczne długoletnie przechowywanie danych, lub po prostu backup z danych zgromadzonych w chmurze.

GravityZone Full Disk Encryption jest istotnym składnikiem warstwy utwardzającej i kontrolującej. Pełne szyfrowanie dysku GravityZone wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrożenie szyfrowania dysków.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami
Dowiedz się więcej

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości