Budowa Obiegu Dokumentów DMS

Obieg faktury wewnątrz Twojej firmy , obieg wniosku urlopowego, a nawet zgłoszenia serwisowe i reagowanie na nie. To są te najbardziej popularne obiegi dokumentów których potrzebuje każda firma. W Twojej organizacji jest ich dużo więcej i często męczą one Twoich pracowników, zamiast po prostu kliknąć nadal trzeba biegać z papierami po korytarzach.

Proponujemy dwa rozwiązania:

 1. Wykorzystanie do prostych obiegów dokumentów platformę Office 365 z Teams, z Forms, z Power BI i innymi znanymi Ci aplikacjami. Stworzymy dla Ciebie wewnętrzne witryny, na których Twoi użytkownicy będą mogli wnioskować o urlopy, wypełniać ankiety czy testy.
 2. Wykorzystanie profesjonalnego systemu DMS zintegrowanego z Platformą Microsoft (SharePoint, Office 365, Azure) do zarządzania obiegiem dokumentów, w pełni obiektowego systemu, który bez programowania pozwoli stworzyć prosty ale i bardzo skomplikowany i wielopoziomowy system z wieloma punktami kontrolnymi i decyzyjnymi. Wdrożenie aplikacji DMS dzięki temu, że niczego nie programujesz stało się prawdziwą frajdą i to dostępną po przeszkoleniu dla każdego użytkownika.

Wdrożenie z Lizard będzie bardzo sprawne!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości