Budowa Obiegu Dokumentów DMS

Adobestock 198549695 Scaled

Obieg faktury wewnątrz Twojej firmy , obieg wniosku urlopowego, a nawet zgłoszenia serwisowe i reagowanie na nie. To są te najbardziej popularne obiegi dokumentów których potrzebuje każda firma. W Twojej organizacji jest ich dużo więcej i często męczą one Twoich pracowników, zamiast po prostu kliknąć nadal trzeba biegać z papierami po korytarzach.

Proponujemy dwa rozwiązania:

 1. Wykorzystanie do prostych obiegów dokumentów platformę Office 365 z Teams, z Forms, z Power BI i innymi znanymi Ci aplikacjami. Stworzymy dla Ciebie wewnętrzne witryny, na których Twoi użytkownicy będą mogli wnioskować o urlopy, wypełniać ankiety czy testy.
 2. Wykorzystanie profesjonalnego systemu DMS zintegrowanego z Platformą Microsoft (SharePoint, Office 365, Azure) do zarządzania obiegiem dokumentów, w pełni obiektowego systemu, który bez programowania pozwoli stworzyć prosty ale i bardzo skomplikowany i wielopoziomowy system z wieloma punktami kontrolnymi i decyzyjnymi. Wdrożenie aplikacji DMS dzięki temu, że niczego nie programujesz stało się prawdziwą frajdą i to dostępną po przeszkoleniu dla każdego użytkownika.

Wdrożenie z Lizard będzie bardzo sprawne!

4.8/5 - (16 ocen)
Budowa Obiegu Dokumentów DMS
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  4.8/5 - (16 ocen)