Współpraca z Mikrotik

KONFIGURACJA

Małe, średnie oraz duże firmy powinny być wyposażone w bezpieczny dostęp do Internetu oraz zasobów firmowych. W tym celu warto zatroszczyć się o kompleksową konfigurację sieci, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Lizard oferuje klientom całościową, profesjonalną konfigurację sieci firmowych opartą na urządzeniach Mikrotik.

SZKOLENIA I KONSULTACJE

Mikrotik to nie tylko oferta urządzeń, ale także konsultacje w zakresie ich użytkowania oraz szkolenia dotyczące konfigurowania sieci. Usługi skierowane są do firm z branży IT, które chcą rozwijać swoje umiejętności. Zakres szkolenia obejmuje zagadnienia dotyczące wszystkich aspektów obsługi urządzeń Mikrotik.

WSPARCIE

Potrzebujesz informacji o kupowanym sprzęcie? Nie wiesz jak go używać lub skonfigurować? Nasi specjaliści zapewniają wsparcie przed zakupem sprzętu z naszej oferty jak również wsparcie po zakupie. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną pomoc w konfiguracji oraz wskazówki jak poradzić sobie z trudnościami podczas pracy z urządzeniem.

ROZWIĄZANIA SIECIOWE

Proponowane przez nas rozwiązana to routery, switche oraz urządzenia Wifi charakteryzujące się wysoką wydajnością. Wszystkie produkty w naszej ofercie to gwarancja jakości oraz możliwości optymalnej konfiguracji do indywidualnych potrzeb klienta – małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Mikrotik dopasowuje rozwiązania idealne do wymagań Twojej firmy.

Urządzenia sieciowe Mikrotik – gwarancja jakości

Microtik to nowoczesna firma, która oferuje profesjonalne rozwiązania sprzętowe w zakresie sieci oraz urządzeń sieciowych. Firma Lizard jako partner firmi Mikrotik dostarcza najnowsze rozwiązania sprżetowe, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie działania sieci firmowych na każdym etapie: od projektowania, poprzez konfigurację, aż po rozbudowę, utrzymanie i konserwację sieci. Oferujemy nasze usługi przedsiębiorcom z dużych polskich miast: Warszawy, Krakowa, Poznania. Jesteśmy również obecni w Łodzi, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. Wszędzie tam sieci tworzone z wykorzystaniem urządzeń sieciowych Mikrotika oferują przedsiębiorcom szybki i bezawaryjny przepływ informacji, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Mikrotik – sieci i routery

Odległość między Gdańskiem a Krakowem to kilkaset kilometrów. Dzięki sieciom tworzonym przez firmę Lizard Sp z o.o. z wykorzystaniem urządzeń sieciowych Microtik, informacja jest w stanie przebyć ten dystans w ułamku sekundy. Projektowanie sieci oraz dostarczanie wysokiej klasy sprzętu, zapewniającego stałe i bezproblemowe połączenie z siecią, to jedne z najważniejszych usług, jakie oferuje swoim klientom firma Lizard. Nasza firma dostarcza profesjonalne rozwiązania sieciowe firmy Mikrotik klientom z miast takich jak:

 • Poznań,
 • Warszawa,
 • Kraków,
 • Gdańsk,
 • Wrocław,
 • Katowice,
 • Łódź.

ANKIETA RODO 

Pomoc zdalna

- Szybki dostęp do fachowej pomocy
- Pełne bezpieczeństwo ochrony danych
- Łatwe udzielanie pomocy na całym świecie
- szyfrowanie połączenia bezpiecznymi protokołami

Mikrotik – innowacyjne rozwiązania sieciowe dla biznesu

Mając na uwadze fakt, że przepływ informacji w każdej firmie ma znaczenie kluczowe i powinien stać na najwyższym poziomie, firma Mikrotik oferuje wysokiej klasy rozwiązania w zakresie projektowania sieci i dostarczania urządzeń sieciowych do firm. Doceniając poznańską przedsiębiorczość, innowacyjność warszawskich firm oraz kreatywność wrocławskiego biznesu, oferujemy firmom z tych miast profesjonalne, nowoczesne rozwiązania sieciowe. Routery, switche oraz inne urządzenia sieciowe od Mikrotika znajdziemy również w Gdańsku, Krakowie czy Katowicach. Nasza firma jest dumna z faktu posiadania klientów w tak wielu polskich miastach. Wszyscy oni wykorzystują profesjonalne rozwiązania oferowane przez Mikrotika.

Mikrotik – profesjonalne usługi sieciowe

Firma Mikrotik od początku swojej działalności w branży IT stawia na solidność i najwyższą jakość. Mając na uwadze komfort i wysoki standard obsługi naszych klientów od Katowic po Gdańsk, oferujemy:

 • projektowanie i konfigurowanie sieci LAN, WAN, WLAN,
 • tworzenie sieci VPN,
 • dostarczanie routerów i urządzeń sieciowych,
 • wdrażanie rozwiązań sieciowych i optymalizacja wydajności.

Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże firmy. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Warszawy, ale także we Wrocławiu, w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Gdańsku oraz Krakowie. Oferowane przez Mikrotika urządzenia sieciowe charakteryzują się szerokimi możliwościami konfiguracji, zapewniają wydajne działanie sieci i stanowią gwarancję bezpieczeństwa przed atakami z zewnątrz oraz złośliwym oprogramowaniem. Wybierając usługi i produkty od firmy Mikrotik, klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości oraz pewność, że projektowane dla nich sieci zapewnią im szybką, sprawną i efektywną pracę.

Adres kontaktowy :

Lizard Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Bukowińska 22 lok 200 12piętro
02-703 Warszawa

Warszawa, tel.: +48 22 472 40 10

Kraków, tel.: +48 12 391 76 20

Katowice, tel.: +48 32 739 04 66

Wrocław, tel.: +48 71 723 21 66

Poznań, tel.: +48 61 642 70 20

e-mail : info@lizard.pl

Skontaktuj się z nami!

TOP