Usługi helpdesk Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice

Helpdesk świadczony przez Lizard to usługa mająca na celu pomoc techniczną dla użytkownika w zakresie dotyczącym urządzeń mobilnych takich jak notebooki, tablety, smartfony oraz komputery stacjonarne.

Użytkownik w ramach tej usługi może oczekiwać pomocy w zakresie systemów operacyjnych, aplikacji biurowych, konfiguracji połączeń, VPN, używanych aplikacji i ich instalacji oraz wgrywania poprawek i nowych wersji.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami

Usługa świadczona zdalnie za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania TeamViewer.

Usługa świadczona przez Lizard na miejscu u klienta w dowolnym miejscu Polski.

Zasięg terytorialny: Polska i Europa

Wybierz mądrze, przemyśl i zważ za i przeciw.

Twoje Centrum Opieki Informatycznej Lizard.

Dowiedz się więcej
 • Dla kogo jest usługa helpdesk?

  Usługę Helpdesku dedykujemy do bardzo szerokiego grona odbiorców. Obecnie naszymi Klientami są tak samo małe firmy kilkuosobowe mieszczące się w jednej lokalizacji jak i wielkie, wielodziałowe firmy z biurami, magazynami i przedstawicielami handlowymi w całej Polsce, Europie i Świecie.

 • Gdzie świadczymy usługi?

  Usługę helpdesk możemy świadczyć wszędzie. Nie ma znaczenia gdzie są pracownicy Twojej firmy Polsce w całej Unii Europejskiej i UK oraz na Świecie.

  Jeśli pracują w jakimś biurze czy oddziale pojedziemy do nich, jeśli są mobilni udzielimy im pomocy zdalnej, jeśli są “zbyt daleko” też obsłużymy ich i to nie tylko zdalnie.

 • W jakich godzinach?

  W jakich godzinach świadczymy usługę helpdesk zdalny zależy tylko od wymagań klienta i ustaleń kontraktowych. Możliwe są wszelkie warianty poczynając na od 8.00 do 16.00 przez od 8.00 do 21.00 w dni robocze. aż po 24/7. Oczywiście uwzględniając także strefy czasowe.

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości