TCOIL

Adobestock 215939273 Scaled

Twoje Centrum Opieki Informatycznej Lizard to kompleksowa obsługa mająca na celu dostarczenie Tobie i Twojej firmie kompletnej usługi informatycznej w skład, której wchodzi: Helpdesk lokalny, Helpdesk zdalny, Administracja Serwerami, Administracja Sieciami, Administracja Chmurą, Administracja Bezpieczeństwem.

Kompletna opieka informatyczna to bezpieczeństwo, elastyczność i ciągły dostęp do wykwalifikowanych inżynierów w każdej chwili.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

Logo High Resolution

5/5 - (5 ocen)
TCOIL
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Usługa świadczona zdalnie za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania TeamViewer.

5/5 - (5 ocen)

Usługa świadczona przez Lizard na miejscu u klienta w dowolnym miejscu Polski.

Zasięg terytorialny: Polska i Europa

5/5 - (5 ocen)

Windows Server, Linux, SQL, Exchange, Azure nie mają przed nami tajemnic!

5/5 - (5 ocen)

Wspieramy i administrujemy wszystkie systemy sieciowe.

5/5 - (5 ocen)
Dowiedz się więcej
 • Administracja serwerami

  Administracja systemami serwerowymi to odpowiedzialne zadanie, mogą je wykonywać jedynie naprawdę przeszkoleni i doświadczeni inżynierowie. Lizard dba o odpowiednie autoryzacje i posiada inżynierów potrafiących administrować serwerami. Im lepiej administrowany serwer tym mniejsze przestoje w Twojej firmie. Administrujemy Windows Server, Exchange Server, SQL Server, Linux Server, Terminal Server. Administrujemy wirtualizatorami: Hyper-View, WmVare, Azure, AWS, DataCenter365.pl.

  5/5 - (5 ocen)
 • Helpdesk

  Helpdesk świadczony przez Lizard to usługa mająca na celu pomoc techniczną dla użytkownika w zakresie dotyczącym urządzeń mobilnych takich jak notebooki, tablety, smartfony oraz komputery stacjonarne. Użytkownik w ramach tej usługi może oczekiwać pomocy w zakresie systemów operacyjnych, aplikacji biurowych, konfiguracji połączeń, VPN, używanych aplikacji i ich instalacji oraz wgrywania poprawek i nowych wersji.

  5/5 - (5 ocen)
 • Administracja sieciami

  Tylko dobrze zarządzana sieć daje szybki i bezpieczny dostęp do Internetu. Trzeba jednak pamiętać, że sieć także pozwala na dostęp do Twoich zasobów, dlatego trzeba ją odpowiednio chronić.

  Najnowocześniejsze i najlepsze sposoby ochrony oraz najlepszą wydajność pozwolą Ci osiągnąć nasi inżynierowie, którzy zaprojektują i wykonają sieć dla Ciebie. Sieć to wydajne łącza, dobrze skonfigurowane i zarządzane Firewall, switche, routery, WiFi, sieci kablowe.

  5/5 - (5 ocen)
 • Administracja chmurą

  Decydując się na wybór usług chmury prywatnej lub Azure czy AWS zakładasz z pewnością, że przygotowany dla Ciebie system będzie pracował długo i bezawaryjnie. Oczekiwanie to można skierować do sprzętu, który z pewnością Cię nie zawiedzie, a jeśli skorzystasz z odpowiednich napraw sprzętowych. Jednak systemy dedykowane to systemy serwerowe szyte na miarę dla Ciebie i Twoich aplikacji, oznacza to, że systemy te zmieniają się w czasie wraz z otaczającą je rzeczywistością, rozbudową aplikacji, update systemów lub aplikacji, zwiększaniem oczekiwania na wydajność. Zapewnienie tych wszystkich warunków jest spełnione dopiero wtedy gdy będziesz korzystał z doświadczonych administratorów.

  5/5 - (5 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (5 ocen)