LIZARD = JASZCZURA

Zabawa w tekście poniżej zamiast czytać o sobie, człowieku przeczytaj między wierszami o sobie jako osobie odpowiedzialnej za IT. Powodzenia.

Pamiętaj my wiemy jak to zrobić!

Jako zwierzę mocy: Jaszczurka zawsze przynosi z sobą dla nas błogosławieństwo. Jest prastarym zwierzęciem i przybywa do naszego życia po to, by nam pomóc połączyć się ze świętym Źródłem. Potrafi usłyszeć to, czego nikt nie słyszy. Zobaczyć to, czego nikt nie wiedzy. Tym samym pomaga i nam dostrzec w nas samych te płaszczyzny, których prędzej nie mogliśmy lub nie chcieliśmy zauważyć. Niezależnie od tego czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną, każdy z nas nosi w sobie obie energie: męską i żeńską. Jaszczurka pomaga obie te energie w nas z harmonizować, zrównoważyć, abyśmy na nowo pulsowali w rytmie Miłości Stwórcy. Często wymaga to najpierw uzdrowienia któreś z tych energii. Jaszczurka pomaga nam zawrzeć pokój z męską energią w nas, pokazuje jak z nią pracować. Prowadzi nas w tę energię, w jej uzdrawiającą moc Ognia i Słońca. W ten sposób uczy nas wzięcia pełnej odpowiedzialności za nasze życie. Dlatego też nawołuje nas, byśmy nie uciekali przed naszym cieniem, a się z nim zmierzyli i odkryli co może być rozwiązaniem. Pomaga nam nawiązać kontakt z energią kosmosu, po to właśnie byśmy mogli zrównoważyć płynącą w nas również energię Ziemi. Byśmy może sami lepiej się poznali, wypracowali nowe wzory i dzięki temu przemienili nasz wewnętrzny ogień w światło.

Uczmy się również od jaszczurki jak wycofać się z tumultu dnia i w słonecznym miejscu zatankować nowe siły i energię. Czas regeneracji jest bardzo ważny. Zanurzmy się sami w sobie, ale pozostańmy czujni, tak byśmy w razie konieczności mogli odpowiednio zareagować. Jaszczurka obdaruje nas równowagą pomiędzy mocą Ognia i mocą Ziemi i po prowadzi nas też przez nasze sny.

Bowiem chociaż tak bardzo uwielbia ona miejsca słoneczne, to jednak wie kiedy usunąć się do cienia. Zna tajemnicę ciemności i śnienia i posiada moc zamiany naszych marzeń w rzeczywistość. Przynosi nam zatem zaproszenie do świata snów i marzeń. Obdarowuje zdolnością śnienia. Jako zwierzę mocy pomaga nam urzeczywistniać nasze marzenia, wykorzystując do tego właśnie nasze sny. One bowiem często pokazują nie tylko cel, ale i drogę.

Jaszczurka pomoże nam znaleźć rozwiązania, byśmy prawdziwie mogli się odnowić. I by mogły się urzeczywistnić nasze marzenia. Jeśli nam coś nie służy pomoże nam to odrzucić, tak jak i ona w razie niebezpieczeństwa potrafi odrzucić swój ogon. Pomoże nam zostawić za nami nasz strach, nasze blokady, nasze ograniczenia i wszystko to, co działa na nas destrukcyjnie. W zamian za to przyjąć nowe wzory, tak by nasze życie znowu wypełniło się harmonią. Obdarowuje nas przy tym wytrwałością i pomaga skupić uwagę na naszym marzeniu, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest nam je realizować.

I wreszcie jako prastare zwierzę, jaszczurka łączy się z naszymi prastarymi instynktami, z naszą prastarą świadomością, naszą boską i gadzią cząsteczką w nas i przypomina nam o tym, że wszyscy pochodzimy z tego samego Źródła. I chociaż w naszym świecie czujemy oddzielenie, to tak naprawdę wszyscy jesteśmy Jednym.

Źródło: bafka.ovh

Oceń tą usługę