Microsoft Office 365 to rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność i skalowalność rozwiązań. Dla firm które łączą różne modele pracy np stacjonarny w biurze, mobilny lub zdalny w domu lub podróży, czy na pierwszym froncie robót na budowie,  linii produkcyjnej czy laboratorium.

Microsoft Office 365 pozwala na tworzenie treści, bezpieczne ich przechowywanie oraz bezpieczną i szybką komunikację.

My wiemy jak to dla Ciebie zrobić!

5/5 - (3 ocen)
Microsoft Office 365
My wiemy jak to zrobić. Sprawdź nasze pakiety usług IT
Zobacz pakiety
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Dowiedz się więcej
 • Exchange Online

  Usługa Exchange Online zawiera zaawansowane funkcje ochrony informacji. Skrzynki pocztowe są chronione przez filtry antyspamowe, które również wykrywają złośliwe oprogramowanie. Na podstawie umowy SLA otrzymujesz finansową gwarancję bezawaryjnego działania na poziomie 99,9%, dlatego możesz mieć pewność, że Twoja poczta e-mail będzie zawsze dostępna. Centrum administracyjne programu Exchange umożliwia efektywne zarządzanie organizacją za pomocą łatwego w obsłudze, opartego na sieci Web interfejsu. Zasady dotyczące urządzeń przenośnych pozwalają na tworzenie list zatwierdzonych urządzeń przenośnych, wymuszanie stosowania blokady kodem PIN oraz usuwanie poufnych danych firmowych z utraconych telefonów.  Zapewnienie użytkownikom dostępu do firmowej poczty e-mail, niezbędnej do wydajnej pracy, jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki automatycznemu zastosowaniu poprawek nie trzeba poświęcać czasu i wysiłku na konserwację systemu. Użytkownikom można udostępnić pocztę e-mail, kalendarz i kontakty w każdym miejscu, na dowolnym urządzeniu i przy użyciu wszystkich popularnych przeglądarek. Funkcje ochrony przed utratą danych uniemożliwiają użytkownikom omyłkowe wysłanie poufnych informacji niepowołanym osobom. Twoje dane są bezpieczne dzięki nadmiarowym serwerom zlokalizowanym w różnych krajach oraz doskonałym funkcjom odzyskiwania awaryjnego, a także pracy zespołu ekspertów w dziedzinie zabezpieczeń, którzy przez całą dobę monitorują usługę Exchange Online. Dzięki integracji z programem Outlook można korzystać ze znanych, zaawansowanych funkcji poczty e-mail także w trybie offline.

  5/5 - (3 ocen)
 • Pakiet Biurowy Microsoft Office 365 - Word, Excel, PowerPoint

  Word – Twórz wspaniale wyglądające życiorysy, biuletyny i dokumenty. Zapraszaj inne osoby do recenzowania i współtworzenia dokumentów w czasie rzeczywistym. Uzyskaj również dostęp do bezpłatnych szablonów, narzędzi do formatowania zgodnych z wymaganiami APA, MLA oraz dodatkowych funkcji zawartych w bezpłatnych dodatkach.

  Excel – Porządkuj swoje dane w znajomych arkuszach kalkulacyjnych i skoroszytach — wszystkie zmiany są zapisywane automatycznie. Twórz nowoczesne wizualizacje danych liczbowych pozwalające wyciągać na ich podstawie wartościowe wnioski. Współpracuj razem z innymi osobami w czasie rzeczywistym, wiedząc, że wszyscy pracują na tej samej stronie.

  PowerPoint – Zmieniaj swoje pomysły w atrakcyjne prezentacje, korzystając z profesjonalnych szablonów. Twórz niepowtarzalne prezentacje z użyciem animacji, przejść, zdjęć i klipów wideo online. Współtwórz prezentacje zespołowe w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca.

  5/5 - (3 ocen)
 • Aplikacje online Word, Excel, PowerPoint

  Dostęp z dowolnego miejsca. Uzyskaj najlepsze efekty pracy zarówno w biurze, jak i podczas podróży, korzystając z ulubionej przeglądarki komputerowej.

  Znajome środowisko. Znajome, zaufane środowisko pakietu Office sprawia, że nie trzeba uczyć się niczego nowego.

  Praca z dowolnymi osobami. Udostępniaj dokumenty dowolnym osobom i współpracuj w czasie rzeczywistym.

  5/5 - (3 ocen)
 • OneDrive

  OneDrive to usługa firmy Microsoft w chmurze, która łączy Cię ze wszystkimi plikami. Umożliwia przechowywanie i ochronę plików, udostępnianie ich innym osobom oraz uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnego miejsca na wszystkich swoich urządzeniach. W przypadku korzystania z OneDrive z kontem dostarczonym przez firmę lub szkołę jest on czasami nazywany OneDrive dla Firm.

  5/5 - (3 ocen)
 • Teams w akcji! Zobacz film

  5/5 - (3 ocen)
 • SharePoint

  Organizacje używają programu SharePoint do tworzenia witryn internetowych. W usłudze Microsoft 365 możesz utworzyć witrynę ze strony startowej programu SharePoint. Witrynę zespołu programu SharePoint możesz również uzyskać, gdy tworzysz grupę usługi Microsoft 365 w aplikacji Outlook Online lub w usłudze Microsoft 365. Jeśli jesteś w programie SharePoint Server, możesz utworzyć witrynę zespołu lub wiele innych typów witryn. Te witryny mogą służyć jako bezpieczne miejsce do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji oraz uzyskiwania do nich dostępu z dowolnego urządzenia. Potrzebujesz jedynie przeglądarki internetowej, takiej jak Microsoft Edge, Internet Explorer, Google Chrome lub Mozilla Firefox. Pobierz aplikację mobilną SharePoint, aby pozostawać w kontakcie za pomocą swoich urządzeń przenośnych.

  5/5 - (3 ocen)

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości
  5/5 - (3 ocen)