Chmura Microsoft Office 365 – wdrożenia w firmie, migracje

 

migracja do office 365

System Microsoft Office 365 to rozbudowane środowisko łączące w sobie cechy platformy komunikacyjnej i pakietu biurowego. Wydajna infrastruktura, stworzona z myślą o zmieniających się potrzebach współczesnego biznesu, umożliwia kompleksową organizację pracy na wszystkich poziomach organizacji przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu specjalistów Lizard migracja do Office 365 w firmie przebiegnie sprawnie i w pełni bezproblemowo. Do każdego wdrożenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze specyfikę danego środowiska biznesowego.

Platforma interaktywna Microsoft Office 365 po jej wdrożeniu zapewnia dostęp do następującej gamy narzędzi:

 • biznesowej poczty elektronicznej Exchange Online,
 • usługi One Drive – wirtualnego dysku sieciowego dla firm,
 • doskonale znanego pakietu biurowego, obejmującego aplikacje: Word, Excel, Power Point, Outlook, dla systemów operacyjnych Windows, MAC oraz Android,
 • platformy Teams do pracy zdalnej, grupowej oraz wideokonferencji,
 • wewnętrznej bazy wiedzy – Sharepoint,
 • dodatków podnoszących poziom bezpieczeństwa platformy,
 • szerokiej bazy nieustannie rozwijanych aplikacji dodatkowych jak: ToDo, Power BI, Planner czy OneNote.
 • W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa, wdrożenie Office 365 w firmie może dotyczyć pełnego pakietu rozwiązań lub wybranych aplikacji wchodzących w skład usługi.

Migracja poczty Exchange do Office 365

Przeniesienie usługi Exchange do chmury możliwe jest niezależnie od posiadanej wersji programu – od 2003 do 2019. System pozwala na transfer zarówno niewielkiej liczby kont pocztowych, jak i skrzynek należących do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset pracowników. Migracja poczty gwarantuje skuteczność wdrożenia Office 365 w środowisku Exchange również w przypadku maili, kontaktów, kalendarzy oraz wszelkich pozostałych narzędzi i elementów zawartości skrzynek pocztowych.

Wdrożenie pakietu biurowego Office 365

Decydując się na migrację do chmury internetowej, masz gwarancję dostępu do najnowszych edycji wszystkich narzędzi wchodzących w skład pakietu biurowego. Przy jednoczesnej optymalizacji kosztów, zyskujesz pewność pracy na aktualnej wersji oprogramowania, bez konieczności instalowania czegokolwiek w środowisku lokalnym.

Microsoft Teams i Skype dla Firm

Korzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie prowadzenia telekonferencji, dzięki wdrożeniu Office 365 z dostępem do takich narzędzi jak Teams czy Skype dla Firm. Pozwalają one na organizowanie pracy zdalnej nawet dla kilkuset uczestników, bez obaw o wydajność i niezawodność infrastruktury serwerowej.

Wirtualny dysk OneDrive

Decydując się na migrację do Office 365, zyskujesz nadprogramową przestrzeń dyskową w swoim wirtualnym schowku OneDrive. W przypadku wdrożenia Office 365 Business Standard otrzymujesz dodatkowo aż 1 TB miejsca na przechowywanie danych oraz oprogramowania w bezpiecznej i szybkiej chmurze internetowej.

Jakie korzyści daje migracja Office 365 w firmie?
Decyzja o przeniesieniu stacjonarnego środowiska Microsoft do wirtualnej platformy przekłada się na szereg wymiernych korzyści dla przedsiębiorstw. Najważniejsze zalety migracji danych do chmury to m.in.:

 • sprawna komunikacja wewnątrz firmy – także w przedsiębiorstwach o najbardziej rozbudowanej strukturze,
 • niższe koszty użytkowania, łatwiejsze budżetowanie i planowanie wydatków na oprogramowanie,
 • szybsza i bardziej efektywna współpraca poszczególnych zespołów roboczych nad kluczowymi projektami,
 • wydajniejsza organizacja pracy dzięki biznesowej poczcie elektronicznej oraz bogatej gamie narzędzi online,
 • nieograniczony dostęp do najnowszych wersji oprogramowania z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej,
 • łatwe tworzenie interaktywnych prezentacji oraz raportów dzięki nowej aplikacji Sway,
 • pełne bezpieczeństwo danych przechowywanych w chmurze,
 • prostota wdrożenia Office 365 w dowolnym języku, z zachowaniem dotychczasowych ustawień na serwerach.
 • Ogromną zaletę migracji do chmury stanowią również komfort oraz pełna dowolność w zakresie transferowania poszczególnych usług.

Profesjonalne wdrożenie Office 365 – dlaczego Lizard?

Liczba przeniesionych do chmury Klientów oraz dopasowanie procesu do specyfiki, potrzeb oraz preferencji przedsiębiorstwa to zdecydowanie nasze najmocniejsze strony. Doskonale wiemy, że każde środowisko biznesowe charakteryzuje się odmienną architekturą, dlatego nigdy nie przeprowadziliśmy dwóch identycznych migracji. Punktem wyjścia zawsze jest dokładna analiza obecnej infrastruktury IT, po której wykonujemy harmonogram wdrożenia w firmie. Kolejnym elementem jest transfer wybranych usług na wirtualną platformę wraz ze szkoleniowym wsparciem i doradztwem powdrożeniowym.

Przenieś swoje usługi Microsoft Office do chmury, obniż koszty prowadzenia biznesu i zyskaj pełną niezależność – skontaktuj się nami i opowiedz o swoich potrzebach już teraz!

migracja office 365

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami

Najlepsza platforma komunikacyjna gotowa, by pracować dla Ciebie.

Bezpieczeństwo dla użytkowników urządzeń mobilnych w Twojej firmie.

Już jutro możesz pracować wykorzystując najlepsze technologie Microsoft Azure i Microsoft Office 365 w najlepszej cenie rozlicznej miesięcznie.

Backup Twoich danych zgromadzonych w Office 365.

Zunifikowane stopki e-mail

Integrujemy NFON, Cloudyia z Microsoft Office 365, Teams, System Phone.

Dowiedz się więcej
 • Dobór produktów i usług Microsoft Office 365.
  Co to jest E1? A co to jest BP?

  Oferta Microsoft Office to gąszcz możliwości, można wiele skorzystać, ale też wiele zapłacić. Inżynierowie Lizard zapewnią na etapie doboru produktów optymalizacje, wybranie najlepiej spełniających oczekiwania planów zakupowych. Wyjaśnią czym funkcjonalnie różni się dany pakiet i dlaczego warto kupić ten, a nie inny.

 • Dla przedsiębiorstw
  • Office 365 E1
  • Office 365 E3
  • Office 365 E5
 • Migracje do Chmury Microsoft Office 365

  Z migracją do Chmury Microsoft Office 365 jest tak jak z samym pakietem Office 365, wszystko jest łatwe i robi się samo. Tylko, że na końcu okazuje się, że tak nie jest. Aby proces migracji był sprawny, nie zatrzymywał procesów biznesowych w Twojej firmie trzeba to zrobić szybko i sprawnie z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi. Myślę, że Twoja firma będzie to robiła tylko raz, więc nie ma potrzeby tracić czasu na naukę i ryzyko błędów w migracji.

  My wiemy jak to zrobić!

 • Teams w akcji! Zobacz film

 • Zunifikowane stopki email

  Stopka stopce nie równa.

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości