Chmura Microsoft – Pakiet Enterprise Mobility + Security

Jako świadomy użytkownik swoich urządzeń mobilnych oraz różnego rodzaju chmur, zdajesz sobie zapewne sprawę z tego, że administratorzy chmur zapewniają bezpieczeństwo w samej usłudze, która jest dla Ciebie najczęściej czymś w rodzaju miejsca do którego się podłączasz. Z całą pewnością należy pamiętać, że dane ściągasz i przeglądasz na swoich urządzeniach mobilnych. Fakt ten powoduje, że trzeba szybko i skutecznie zabezpieczyć Twoje mobilne miejsce pracy. Dlatego powstał pakiet Pakiet Enterprise Mobility + Security. 

My wiemy jak zabezpieczyć Twoje mobilne środowisko pracy!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz
Array
Masz pytanie?
Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.
Skontaktuj się z nami
Dowiedz się więcej
 • Microsoft Advanced Threat Analytics

  Usługa Advanced Threat Analytics (ATA) jest lokalną platformą, która pomaga chronić przedsiębiorstwo przed wieloma rodzajami zaawansowanych, ukierunkowanych ataków cybernetycznych oraz zagrożeniami wewnętrznymi.

 • Azure Active Directory

  Azure Active Directory (inaczej Azure AD) to w pełni zarządzana usługa, która oferuje funkcje tożsamości i dostępu dla aplikacji działających na Microsoft Azure, aplikacji działających w środowisku lokalnym, w Microsoft Office 365.

 • Microsoft Intune

  Microsoft Intune to usługa chmurowa, której głównym celem jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM, mobile device management) i zarządzanie aplikacjami mobilnymi (MAM, mobile application management).

 • Azure Information Protection

  Usługa Azure Information Protection śledzi i raportuje oraz zarządza dostępem do dokumentów, wykrywa ryzykowne zachowania i reaguje na nie. Zapobiegania niewłaściwemu wykorzystaniu danych.

  Narzędzie oferuje również szczegółowe raporty i dzienniki w celu zapewnienia zgodności z wymogami różnych systemów jakościowych Azure Rights Management (w ramach usługi Azure Information Protection).

  Formularz zapytania
  Imię i nazwisko*
  Nazwa firmy
  Telefon kontaktowy*
  E-mail*
  Treść wiadomości